poniedziałek, 8 stycznia 2018

5 ciekawych propozycji na spędzenie wieczoru panieńskiego


Wieczór panieński to takie wydarzenie w życiu każdej przyszłej panny młodej, które powinno być zapamiętane na długie lata. Dlatego warto zorganizować go w wyjątkowy sposób. Na szczęście propozycji na spędzenie tego czasu jest tak wiele, iż każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.


Weekend nad morzem
W przypadku ślubu przypadającego na letnie miesiące warto rozważyć zorganizowanie wieczoru panieńskiego w jednej z nadmorskich miejscowości. Taka propozycja wymaga oczywiście nie tylko dysponowaniem większą ilością czasu, ale także określonym budżetem. Jednak zalet takiego rozwiązania jest co najmniej kilka - plażowanie, zwiedzanie i wieczorne rozrywki w klubach bądź dyskotekach. A do tego wspaniałe towarzystwo sprawdzonych przyjaciółek, z którymi można nie tylko się pobawić, ale także szczerze porozmawiać.

Nauka tańca
Wieczór panieński to doskonały czas na nieco ekstrawagancji i szaleństwa. Dlatego w tym dniu warto zrobić coś niecodziennego. A może lekcja tańca w profesjonalnym klubie salsy? Taka propozycja niewątpliwie rozpali wszystkie zmysły i sprawi, iż wieczór będzie niezapomniany. Zawodowi instruktorzy gorących rytmów nie tylko nauczą podstawowych kroków, ale także zadbają o dobrą atmosferę, odpowiedni nastrój i dużo humoru. A wyniesione lekcje mogą się przydać chociażby na weselu.

Kraków podziwiany z okien tramwaju - propozycja TramParty
Doskonałym miejscem na zorganizowanie wieczoru panieńskiego jest stolica województwa małopolskiego, czyli przepiękny i niesamowity Kraków. I nie chodzi tu wcale o zwiedzanie średniowiecznych zabytków, ale o szaloną przejażdżkę zabytkowym tramwajem po najciekawszych zakątkach miasta. W tym przypadku nie trzeba się o nic martwić ani nic organizować - o wszystko zadba profesjonalna ekipa TramParty. Zabytkowy tramwaj jest w stanie pomieścić nawet kilkunastoosobową ekipę, która podczas przejażdżki przeżyje niesamowitą przygodę. Co warte podkreślenia - nie ma jednego szablonu na zorganizowanie wieczoru panieńskiego w tramwaju, a każde zamówienie jest realizowane pod indywidualne i bardzo spersonalizowane wymagania. Tutaj o wszystkim decyduje klient, który może wybrać podstawienie tramwaju w wybranym miejscu, udekorowanie pojazdu, wejście do niego po czerwonym dywanie, pokaz tańca, poczęstunek, zorganizowanie kolacji w restauracji czy after party w klubie. Możliwości jest bardzo wiele, a wieczór na pewno będzie niezapomniany.

Domowe SPA
Każda kobieta uwielbia wszelkie zabiegi upiększające. Przyszła panna młoda nie jest żadnym wyjątkiem. Dlatego też bardzo ciekawym pomysłem na zorganizowanie wieczoru panieńskiego jest domowe SPA, podczas którego uczestniczki będą mogły poczuć się niczym boginie. Taki wieczór nie wymaga zbyt wielu nakładów finansowych. Wystarczy zaopatrzyć się w zestawy do manikiuru, kolorowe lakiery, aromatyczne maseczki czy kosmetyki do makijażu. Doskonałym uzupełnieniem będzie rozpalony kominek, zapachowa świeca i dzbanek aromatycznej herbaty. Relaks gwarantowany.

Kolacja w restauracji
Spotkanie z przyjaciółkami w restauracji to niemal nieśmiertelny pomysł na wieczór panieński. I trudno dziwić się temu, iż jest on tak popularny, gdyż takie rozwiązanie zawiera niemal wszystko - spędzenie czasu w babskim gronie, dobre jedzenie, wyszukany alkohol, rozmowy na ważne i mniej ważne tematy, śmiech i poczucie wspólnoty. Takie spotkanie jest bardzo uniwersalne, gdyż na pewno przypadnie do gustu każdej przyszłej pannie młodej.

Wieczór panieński to niezapomniana chwila, która na pewno na długie lata zapadnie w pamieć wszystkim uczestniczkom. Dlatego warto zadbać o to, aby był on zorganizowany w wyjątkowy sposób. Wszak to jedna z niewielu okazji, kiedy można poszaleć w towarzystwie najbliższych przyjaciółek.

źrodło:http://trampartykrakow.com/wieczor-panienski-w-tramwaju/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz